Oklejanie samochodów Tarnobrzeg

СНПЧ А7 Томск, обзоры принтеров и МФУ

agencja reklamy tarnobrzegChyba żadna reklama oprócz internetowej nie dociera do takiej liczby klientów jak reklama mobilna. Jest mnóstwo sposobów na oklejenie firmowej floty, wystarczy że tylko się znami skontaktujesz.

 

ZALETY REKLAMOWEGO OKLEJANIA SAMOCHODÓWIle wyświetleń dziennie generuje Twoja strona internetowa? Bo Twoje auto może wyciągać nawet 30 000 - 70 000 wrażeń dziennie! Wyklejanie folii zadrukowanej grafiką reklamową na samochodach to jedna z najskuteczniejszych dróg dotarcia do Twoich klientów. Bazuje ona na niezwykłym efekcie wizualnym, na który składa się projekt oraz jego realizacja na najwyższej jakości foliach dedykowanych do oklejania samochodów, który wpada w oko i akcentuje (wszech)obecność Twojej marki. Oczywiście nie musisz ograniczać się do samochodu. Może to być również autobus, tramwaj, przyczepa, pociąg, samolot czy łódka.

Przewaga tej formy reklamy w skrócie brzmi: płacisz raz, działa przez lata. Jest ona jednocześnie statyczna i mobilna, lokalna albo globalna i sprawujesz nad nią pełną kontrolę. Co jeszcze? Zaaplikowaną folię można w każdej chwili ściągnąć i, nie uszkadzając lakieru, przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd, bądź też zaaplikować zupełnie nowy projekt. Powierzając nam reklamę na swoim aucie masz gwarancję, że decydujesz się na usługi najwyższej jakości, ponieważ umiejętności i materiały łączymy z wiedzą o komunikacji wizualnej, projektowaniu graficznym i budowaniu świadomości marki.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że Właściciele firm nie chcą się ograniczać wyłącznie do reklamy na pojazdach. Dlatego proponujemy również projekty i realizację wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych: billboardy, banery, plakaty, katalogi, ulotki, projekty witryn, oznakowanie stoisk handlowych i przestrzeni centrów handlowych, a nawet całych miasteczek eventowych.

 

NAJLEPIEJ OKLEJONE SAMOCHODYNie ma lepszego dowodu na skuteczność tej wyjątkowej formy reklamy, niż pęczniejące z dnia na dzień szeregi zadowolonych Klientów. Zobaczcie sami:

 

oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg
oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg
oklejanie samochodow tarnobrzeg oklejanie samochodow tarnobrzeg

Kontakt

Studio Reklamy PARA - Tarnobrzeg

ul. Piłsudskiego 44

39-400 Tarnobrzeg

tel 691 875 305
www.studiopara.pl
[email protected]